Hakkımızda

Luas Reklam Ürünleri A.Ş. olarak;

Vizyon sahibi ve nitelikli personeliyle Sektörde 15 yıla yaklaşan tecrübe ve bilgi birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşmak  için 2016 yılında yola çıkmış bulunmaktayız.


Kaliteli ürün temini, zamanında teslimat, uygun fiyat  ve müşteri odaklı hizmet ilkelerini prensip edinen Firmamız  müşterileriyle olan ilişkisini daima “Ticaretten dostluğa. ”  ilkesi çerçevesinde yürütmeyi kendine misyon olarak belirlemiştir.

Asta Reklam Ürünleri A.Ş. kurulduğu günden bu yana, kalite ve hizmete verdiği önem ile birlikte  zorlukların üstesinden gelme azmi üzerine inşa etmiş olduğu ticaret politikası ile kısa zamanda bölgesinde tanınan bir firma haline gelmesinin altında müşterilerimizin destekleri ve referanslarının da oldukça önemli bir payının bulunduğu bilinci ile siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Takdirleriniz neticesinde, tıpkı bugün olduğu gibi gelecekte de dürüstlük kalite ve süreklilik prensiplerinden ödün vermeden her zaman sizlerin yanında olmayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

Birlikte güzel günlere…

Luas, bir Asta Reklam kuruluşudur.