×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

KİLİTLİ POLİKARBONAT SİSTEMİ

Kategoriye ait ürün bulunamadı.

Kilitli Polikarbon Levhalar, Kilitli Polikarbon Levhaların Kullanım Alanları Nerelerdir, Kilitli Polikarbon Levhaların Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?


Kilitli Polikarbon Levhalar

Yeni nesil ürün çözümlerinin yapı sektörüne sunduğu en özel ve kusursuz armağanlardan bir tanesi olan, üzerinde barındırdığı sayısız avantajları sayesinde dış cephe giydirme ve çatı ışıklığı uygulamalarında sınıfındaki diğer malzeme seçeneklerine göre çok daha dayanıklı, çok daha estetik ve çok daha kolay uygulama özelliği bulunan Kilitli Polikarbon Levha seçenekleri, ekonomik fiyatları ve uzun ömrü ile de tercih sebebi olmaktadır.

Kilitli Polikarbon Levhaların Kullanım Alanları Nerelerdir?

İsminden de anlaşılacağı üzere kendinden kilitlenebilen tasarımları ile kusursuz bir izolasyon ve kısa sürede uygulanabilir özelliği ile düşük işçi maliyeti sağlayan Kilitli Polikarbonat Levhalar;

Alışveriş merkezleri,

Kapalı stat, fabrika,

Otel,

Hastane gibi pek çok alanın ısı yalıtımı ve aydınlatılması konusunda destek sağlamaktadır.

Özellikle düşük eğimli çatılarda, klasik polikarbonat kaplama sistemine göre daha iyi izolasyon sağlar.

Kilitli Polikarbon Levhaların Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Hafif ve alev almayan bir yapıya sahip olan, danpalon polikarbonat panelleri sayesinde eğik, dikey yada küresel modellerde uygulanarak alanlara estetik ve dekoratif bir görünüm de kazandıran Kilitli Polikarbonat Panel Sistemleri, uzun yıllar eksilmeyen ışık geçirgenlik özelliği, sararmayan dokusu, olumsuz hava koşullarına ve darbelere karşı sergilediği yüksek performansı ile ışıklık ve cephe kaplama çözümlerinin en radikal seçeneğini oluşturmaktadır. Kilitli sistem polikarbonatların her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiş klip bağlantı elemanları tırnaklara takılarak taşıyıcı konstrüksiyona monte edilirler. Panel tırnaklarına monte edilebilen pc kilit, alüminyum veya çelik konektör profilleri, pc panel birleşim arakesit ve bağlantı elemanlarını örterek, dış ortam etkilerden korur ve su ve ısı yalıtımı sorunsuz hale getirir.

Megalux Sistemin, standart pc levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanı sıra 5 katmanlı yapısı içindeki hava kanallarıyla daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. Megalux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği, bakır, Silver, Altın Metalik reflekte renkler yanı sıra geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek, çok estetik ve fonksiyonel çözümleri sunmaktadır. Her iki yüzü U.V korumalı üretilebilmesi malzemenin güneş ışınlarına karşı mukavemetini maksimuma çıkarmaktadır. Megalux sistem içinde yer alan özel tasarımlı alüminyum profiller ve diğer aksesuarlar kolay, hızlı ve sorunsuz uygulamayı sağlar. Megalux pc paneller kolayca bükülebilmesi, esnek olmasına karşın darbelere dayanıklılığı ve diğer üstün özellikleriyle birlikte çok kaliteli mimari doğal aydınlatma malzemesidir.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap