×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

CAM DEKOR FOLYOSU

Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif cam filmi günümüzde dekoratif amaç için uygulanan değişik figürlere sahip ve kendiliğinden yapışkanlı yüksek kaliteli ürünlerdir. Neredeyse tüm ortamlara imkânlar sağlaması amacıyla da farklı ölçü ve ebatlarda üretim yapılabilme seçeneğine sahiptir. Ürün çeşitlerini değerlendirmek isteyen tüm kullanıcılar, yüzlerce değişik seçeneğe göz atabilme şansına sahiptirler.

Dekoratif cam filmi uygulamaları çok fazla desen ve ebatta uygulanabilen tasarımsal ve estetik filmlerdir. Bu tarzda filmlere hissedilen ihtiyaç, pratik açıdan fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Dekoratif cam filmi üretilmesindeki amaç, görünümde farklılık oluşturmak ya da alan kullanımlarını ortaya çıkarmak olarak değerlendirilebilir.

Dekoratif Cam Filmi Nedir?

Öte yandan büro ve ofis gibi ortamlarda bölümler arası şekilsel görüntü veren dekoratif cam filmleri de bölümlerdeki alanlarda da etkili olmaktadır. Dekoratif cam filmleri sadece bir bölümün engellenmesi amacıyla değil aynı zamanda performans kapasitesini artıracağı düşüncesiyle de değerlendirilmeye başlamıştır. Öyle ki, farklı şekillerin ve görsel ürünlerin bulunduğu ortamlarda çalışan kişilerin çalışma kapasitesinin, diğer ortamlardakilere göre daha yüksek olduğu değerlendirilmiştir.

Dekoratif Cam Filmi Çeşitleri

Dekoratif cam filmi gereksinimi duyan insanların karşılaşacağı avantajlardan bir tanesi de 3D görünüm özelliği bulundurmasıdır. Özellikle büyük alan yüzeylerinde uygulamaya konulan dekoratif cam filmleri, çok gerçekçi ve geniş açı hissi veren örneklere sahiptir. İşte bu yüzden, ürün satın almadan önce kesinlikle malzeme kataloglarına göz gezdirmeniz ve detayları incelemeniz önemle gerekli olacaktır.

Dekoratif cam filmi ürünleri yaşam alanlarına pek çok önemli kazanımı bir arada sunmaktadır. Bundan dolayı kullanım özellikleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Dekoratif cam filmlerinin öne çıka özellikleri ise aşağıdaki gibi olmaktadır:

• Şık dekorasyonların vazgeçilmez malzemesidir

• Yaşam alanlarına estetik bir dokunuş katar

• UV ışınlarının zararlarından korur

• Enerji tasarrufu noktasında son derece iddialı bir üründür

• Uygulaması gayet kolay ve pratiktir

Dekoratif cam sipariş öncesinde dilerseniz desenli, dilerseniz de buzlu olan cam seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Beyaz, siyah, mat, bronz, buzlu, aynalı renkler ve hepsiyle karışık olacak şekilde kombin yapmak da mümkündür.

Dekoratif cam filmlerini çalıştığınız yere göre ya da kullanım alanlarının statüsüne göre belirlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Örnek vermek gerekirse Hastane gibi bir ortamda tercih edilmesi gereken dekordan ziyade, tercih edilmemesi gereken desenler ve figürler kritik öneme sahiptir.

Dekoratif Cam Filmi Kullanım Alanları

Dekoratif cam filmi günümüzde ofis ya da işyerlerinde bulunan camların kaplanılması için değerlendirilen tercihlerin en başında gelmektedir. Farklı bir hava katmak amacıyla tercih edilen dekoratif cam filmleri basit bir şekilde yapıştırılarak profesyonel yardım almadan da yapılabilir. İş yerleri, ofisler, hastaneler, fabrikalar, konutlar, okullar, yazlıklar, mağazalar, plazalar, şirket büroları ve AVM gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktır.

Sadece dış ortamdaki yüzeylerde değil, bunun yanında iç kısımlarda kullanılan vitrinler ve dolap benzeri bölgelerde de bu Dekoratif cam filmi ürünleri kullanılabilmektedir. İlaveten duşa kabin yüzeyleri, kapılar, pencereler, oda ayraçları gibi alanlarda dahi kullanılabilen üretimleri mevcuttur. Özel tasarım isteyen kişilerin önceden belirttiği fotoğrafların basımı da gerçekleşebilmektedir. Düz olmayıp oval kesimlerdeki alanlarda da kullanıma uygunluk sağlanabilir.

Dekoratif Cam Filminin Avantajları

• Profesyonel yardım almadan herkesin bireysel olarak uygulayabileceği kolaylıktadır.

• Derin alan hissiyatı, şık görünümler oluşturulmasını sağlamaktadır.

• Dekoratif cam filmi basit, hızlı ve kolay kullanım durumu sunmaktadır.

• Bireysel zevk sahiplerine de hitap eden bir ürün yelpazesi mevcuttur.

• Neredeyse tüm ortamlara uyum sağlayacak malzemeden yapılmışlardır.

• Sadece düz değil oval kısımların kaplanması da gerçekleştirilebilir.

• Çok değişik ve farklı tasarımlar sayesinde alanın dikkat çekici hale gelmesini sağlar.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap