×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

TRANSLUCENT FOLYO

Kategoriye ait ürün bulunamadı.

TRANSLUCENT FOLYO NEDİR?

Malzemeler üzerinde veya içinden bakıldığında mükemmel bir homojenlik sağlayan yarı saydam özel PVC film. Saydam renkli bu folyolar gece ve gündüz renklerin güzelliğini ortaya koymak için tasarlanmıştır. İçten aydınlatmalı projelerde farklı mimari yapıların nasıl değiştirildiğini size anlatmanın en güzel yolu bu folyoyu yakından görmenizdir.

Uygulandığı camlara akrilik hissi yaratan bu folyo ile artık işleriniz daha kolay olacak. Azaltılmış yüzey parlaklığı istenmeyen yansımayı engeller. Bu film, yüksek kaliteli arkadan aydınlatmalı tabelalar ile akrilik cam, cam ve yarı saydam afiş malzemelerinden yapılmış içten aydınlatmalı tabela yüzeylerine uygulama için özel olarak tasarlanmıştır.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akrilik cam, cam ve pankartların yapıldığı içten aydınlatmalı levha üretimi ve arkadan aydınlatmalı akrilik camların tasarımı için özel olarak üretilmiştir. Malzemenin üzerinde veya doğrudan bakıldığında homojen bütünlük arzeden translusent PVC filmdir. Ekonomiktir

Translucent Folyoların diğer başlıca özellikleri şunlardır:

Mat yüzeyi yansımayı önler,

Işığı homojen olarak geçirir,

Kalıcı yapışkan,

Dış mekan ömrü 3 yıldır.

KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Akrilik cam, cam ve pankartların yapıldığı içten aydınlatmalı levhalar ve yüksek kalite kutu uygulamaları için üretilmiştir. Plotter kesimlerde uygulama kolaylığı sağlar. Buna ek olarak, beyaz renkteki yarı parlak yüzeyi termal baskı için elverişlidir.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap