×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

ONE WAY VİSİON

ONE WAY VISION BASKI

Reklam amaçlı kullanılan One Way Vision Baskı, halk arasında delikli folyo baskı olarak da bilinmektedir. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlıkla seyredilmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile birlikte firma ve şahısların en çok tercih ettiği reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile istediğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

One Way Vision Baskı Kullanım Alanları

Kullanım alanı fazlası ile geniş olan One Way Vision Baskı, cam yüzeylere sahip olan hemen hemen her yerde uygulanmaktadır. En çok kullanıldığı alanlar ise dış yüzeyi cam olan binalar ile logo yapıştırma ve araba camları ile mağaza vitrinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

İnce ve delikli bir yapıya sahip olan One Way Vision Baskı, alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman başarılı sonuçlar sergilenmektedir. One way vision baskı hizmetinde de dış mekan afişlerin çoğunda uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılır.

Türkiye çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan kullanacağınız reklamın kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanmanızı sağlamaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere ve sert hava koşullarına karşı fazlası ile dayanıklı olan boya çeşitleridir.

One Way Vision Baskı hizmeti tüketicilere içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamaktadır.

One Way Vision İşleminden Önce Neler Yapılmalıdır?

Önce giydirilmesi planlanan cephenin resimleri çekilmelidir. Resimler olabildiğinde detaylı çekilmelidir. Resimler bilgisayar ortamına alınır. Uygun görülen grafik programında (sanal ortamda) müşteriye gösterilerek onaylatılır. Yani müşteri işlemi uygulama öncesi görmüş olur. Bu sayede hem reklam firması işini garantilemiş olur hem de müşteri…

One Way Vision İşlemi Öncesi Ölçü Nasıl Alınır?

Cephenin resimlerinin çekilmesinden sonra renkli çıktı hazırlanır. Çıktı üzerine tüm detaylı ölçüler kaydedilir. Ölçüler mm olarak alınır. Bu sayede yapılan işlemde hata yapılmamış olur. Yanlış ölçü alınmamaya dikkat edilir. Aksi halde işlem doğru şekilde tamamlanamaz ve yapılan emek kadar masraf da boşa gitmiş olur. Ölçü alma sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey derz aralarının ölçüsünün alınmasıdır.

One Way Vision Nasıl Yapılır?

Giydirme yapılacak olan yerin en üstünden başlanır. Giydirme yapılacak olan yerin bir yüzeyi cam diğer yüzeyi kör malzeme olabilir. Uygulama sırasında hava kabarcığı oluşmamasına dikkat edilir. Hava kabarcığı olursa da mutlaka iğne ile patlatılmalıdır.

One Way Vision İşleminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulanacak cam yüzeyin mutlaka temiz olması gerekir. Cam yüzeyin deterjanla temizlenmesi daha doğru olur. Yüzey zamanla kir, toz gibi durumlara maruz kalır. Bu da cam yüzey üzerinde bir tabaka oluşturur. Kirli bir cam yüzeye uygulama yapılırsa eğer One Way Visionun tam olarak yapışmasını engeller. Bu yüzden uygulama yapılacak olan cam yüzey detaylı temizlenmiş, toz, kir ve lekelerden arındırılmış bir yüzey olmalıdır. Montaj öncesinde cam yüzey mutlaka ispirto ile temizlenmelidir. Bu sayede daha düzgün yapıştırılır. Yağmurlu ya da karlı havalarda işlem yapılmamalıdır. Montaj sırasında delikli malzeme rulo yapılmalıdır. Ayrıca baskının üst kısımda kalmasına özen gösterilmelidir. Montaj sırasında mutlaka keçe regle kullanılmalıdır. Uygulamanın mutlaka işinde uzman ekiplerce yapılması önerilir. Bu işlem sabır, beceri ve deneyim gerektirmektedir. Aksi halde beklediğiniz görüntüyü sağlayamazsınız.

One Way Vision Baskı nasıl sökülür?

Cam giydirme reklam ürünlerinde kullanılan one way vision sökülmesi oldukça zor gibi gözüksede bu işleri yapabilmek için özel sıvılar üretilmiştir. Yapı marketlerde one way vision sökücü sıvı satılmaktadır. Eğer sıvı kullanmak istemiyorsanız çeşitli yöntemler vardır. Isıtma yöntemi ile sökülme işlemi yapılabilmektedir.

One Way Vision Baskı ürünlerimizi keşfetmek için, https://www.luas.com.tr/folyolar tıklayın.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap