×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

ŞERİT LED DIŞ MEKAN

Kategoriye ait ürün bulunamadı.

Dış Mekan Şerit Led

Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan şerit led ışıkları ortama daha şık ve eğlenceli göstermek amacıyla tercih edilir.

Ev, araç, ofis, bahçe, cafe, restaurant, endüstriyel ortamlarda eğlence sektöründe, sanat ve tasarım sektöründe gibi pek çok farklı alanda kullanımı mümkündür.

Şerit led ışıkları genellikle iç ve dış mekanların daha şık bir görünüm sağlayabilmek amacıyla kullanılır.

Dış mekan şerit led genellikle bağ bahçe gibi alanların daha şık ve farklı görünüm elde edilmesi amacıyla kullanılabilir.

Özel günlerde kutlamak yaparken de mekanlarında haşık ve parlak görünümü elde edebilmek amacıyla dış mekan şerit led tercihe yapılırken çok renkli olan ledler tercih edilebilir.

Ortama farklı renk ve romantiklik katmak amacıyla tercih edilebilecek olan şerit led ışıkları tek renk ve birçok rengi bir arada bulundurması sebebiyle zevkinize uygun tercih yapılabilir.

Şerit led lambaları küçük ampullerin peş peşe sıralanması ile şık ve dikkat çekici bir şekilde tasarlanır.

Doğum günleri, özel günler, yılbaşı geceleri, davetler, partiler gibi aktivitelerde ortamın canlılığını artırmak ve dikkat çekici bir şekilde tasarlamak amacıyla farklı renklerde bulunan dış mekan şerit led çeşitleri tercih edilebilir.

Dış Mekan Şerit Led Modelleri ve Özellikleri

Farklı eğlenceler düzenlenmesi amacıyla farklı alanların dizayn edilebilmesi amacıyla şerit led çeşitlerinden yararlanılabilir.

Dış mekan şerit ledler IP 65 ve üzeri koruma derecesine sahiptir.

Dış mekanlarda kutlama yapımının gerçekleştirilebilmesi amacıyla ortamın farklı şekillerde süslenmesi nedeniyle silikonla dış mekan şerit led kullanılabilir.

Silikonla dış mekan şerit ledleri üzerinde bulunan netleri ve diğer elemanları toz ve sıvılardan koruma özelliğine sahiptir.

Dış mekanda kullanılan şeritli led modelleri nemli bir bez ile kolay bir şekilde temizlenebilir özelliğe sahiptir.

Dış mekan şerit led ışık üzerinde bulunan var silikonlar sayesinde daha iyi bir şekilde aydınlatma sağlar.

Ayrıca dış mekan şerit led çeşitleri üzerindeki kaplama sebebiyle daha kalın ve esnekliği az bir modeldir.

Dış mekan şerit led seti satın alınarak çardak, teras, yürüyüş yolu, güverte ve korkuluk gibi alanların aydınlatılması ve daha şık bir görünüm elde edilebilmesi amacıyla tercih edilerek kullanılabilir.

Farklı uzunluklarda üretimi gerçekleşmiş olan dış mekan şerit led modelleri ihtiyacınızı karşılayabilecek boyutlarda tercih yapabilmenizi sağlarken aynı zamanda kullanım alanına göre özel olarak tasarlanacak biçimlerde bulunur.

Dış mekan şerit led çeşitleri pilli ve şarjlı şekilde üretimi gerçekleşmiş olması sebebiyle ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde tercih yapılırken kaliteli malzemelerden olmasına dikkat edilmesi sonucunda uzun süre kullanım sağlanabilir.

Farklı özelliklerden ve boyutlarda üretimi gerçekleşmiş olması sebebiyle dış mekan şeritle tercihi yapılırken zevkinize uygun ve özelliklerine dikkat ederek tercih yapılması gerekir.

içerisinde bulunan küçük ampullerin farklı renkler içermesi sebebiyle kullanım alanına tercihi yapılırken şık bir görünüm elde edilebilir.

Dış mekan mavi şerit led tek renk olarak tercih edebileceği gibi farklı renkleri de bir arada bulundurması nedeniyle ortama farklı ve daha şık bir görünüm elde edilmesi amacıyla tercih edilebilir.

Mavi şerit led ortaman daha canlı ve doğal görünümünü sağlayabilmek amacıyla üretimi gerçekleştirilir.

Rgb şerit led dış mekan silikonlu ve su geçirmez özelliği ile açık alanlarda tercih edilebilir. Genellikle tabela ve pano gibi alanların süslenmesi amacıyla kullanımı gerçekleştirilir.

Farklı uzun notlarda üretiminin gerçekleşmesi sebebiyle tabela ve panolarında farklı boyutlarda olması nedeniyle ihtiyacınızı karşılayabilecek uzunlukta tercih yapabilmeniz mümkündür.

Şerit Led ürünlerimizi keşfetmek için, https://www.luas.com.tr/led-modul-ve-adaptor-modelleri tıklayın.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap