×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

DEKOTA / FOAM PVC

Dekota nedir?

Dekota veya forex olarak da bilinen PVC köpük levha, hem iç hem de dış mekân uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Mobilya, inşaat ve reklam endüstrilerinde kullanılan kimyasal bileşim Poly Vinyl Chloride içerir.Hafif ve köpüklü PVC’den yapılmış bu PVC köpük levha neme ve korozyona dayanıklıdır. Kesinlikle hafiftir. Kimyasallara karşı da dayanıklıdır. Malzemenin toplam kalınlığı 6 mm ila 45 mm arasında değişecektir. Köpük levhanın yüzeyini ihtiyaçlarınıza göre kazımak, kabartmak, boyamak, baskı yapmak, lamine etmek ve frezelemek mümkündür. Bu köpük levhanın en öne çıkan özelliklerinden biri zamanla bozulmaması ve renginin uzun süre solmadan aynı yeni görünümünde kalmasıdır.

Dekota Levhanın Özellikleri Nelerdir?

Dekota, farklı alanlarda kullanıma elverişli bir levha çeşididir. Hafif yapısıyla taşımayı, uygulamayı kolay hale getiren dekota levha, pürüzsüz, düzgün, sert ve darbeye dayanıklı bir yapıdadır. Bu özellikleri sayesinde pek çok alanda rahatlıkla kullanılır.

Dekota levha çeşitleri; kesilebilir, şekil verilebilir, boyanabilir, yapıştırılabilir ya da vida ile sabitlenebilir. Termoplastik bir yapısı olan bu malzeme ısıyla da şekillendirilebilir. Uzun ömürlü yapısı ve pratik kullanım özellikleriyle dekota levha pek çok alanda işinizi kolaylaştırır.

Dekota Suya Dayanıklı Mıdır?

Dekota levhalar su çekmeyen yapıya sahiptir. Bu sayede ıslanan dekota levhalar şişmez ya da formları bozulmaz. Bu sayede malzemeyi dış mekanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Dekota levha su dışında da pek çok dış etkene karşı dayanıklı yapıdadır. Haşereler, bakteriler, mantarlar, soğuk, sıcak hava, nem gibi pek çok dış etken bu levhaların yapısını ve görünümünü olumsuz olarak etkileyemez.

UYGULAMA ALANLARI

– Dijital ve serigraf baskı

– Etiketleme

– Ara bölme

– Tavan kaplama

– Tanıtım sistemler

– Mobilya sektörü

– Satış standı

– Mağaza içi tasarım

– Uyarı levhaları

AVANTAJLARI

– Düzgün yüzeyli

– Hava şartlarına dayanıklı

– Kimyevi maddelere dayanıklı

– Uzun ömürlü

– Baskıyı rahat tutar

– Taşıma ve işlemesi kolay.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap