×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

ÇEKME AKRİLİK - ÇEKME PLEKSİ

Çekme Akrilik Pleksi

Çekme Akrilik Levhalar, kalıptan çekme üretim hattında çekilerek istenilen ebatlarda ve kalınlıklarda şekillendirilerek levha haline gelmektedir. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip olup cama göre daha hafiftir.

Çekme Akrilik Levhalar, cama göre %92 ışık geçirgenliğine sahiptir. Kolay işlenebilir ve ısıtılarak şekillendirilebilir. Parlak bir yüzeye sahiptir. Dış ortamdan etkilenmezler ve çekme akrilik levhalar 2mm'den 20mm kadar üretilebilmektedir.

Çekme Akrilik Levhalar'ın Genel Özellikleri ;

Çekme akrilik levha, çift mukavemetli pencere camından üç kata kadar daha güçlü ve camdan beş kata kadar daha güçlü darbeye dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda bu cam malzemelerin neredeyse yarısı ağırlığındadır.

Söz konusu bu özellikler büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise taşıma sırasında kırılmayı azaltmaları, nakliye maliyetlerini büyük ölçüde düşürmeleri ve uygulamada kullanılan kritik parçaların daha uzun ömürlü olmalarıdır.

Çekme akrilik levha, dökme akrilik levhaya göre daha ucuz ve daha az toleranslıdır, ancak kullanımı oldukça basit uygulaması kolaydır. Öte yandan ekstrüde akrilik levha tipik olarak basit bir plastik üründür ve tabela, aydınlatma panelleri bina içi kullanımının yanı sıra cam görünümlü her yerde kullanılabilir.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap