×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

TRANSPARAN FOLYO

TRANSPARAN FOLYO NEDİR?

Saydam renkli bu PVC folyolar gece ve gündüz renklerin güzelliğini ortaya koymak için tasarlanmıştır. İçten aydınlatmalı projelerde farklı mimari yapıların nasıl değiştirildiğini size anlatmamızın en güzel yolu bu folyoyu yakından görmenizdir. Hem ıslak hem de kuru olarak uygulanabilen bu PVC folyo hayranlık verici uygulamalara ve vitray görüntülere sahip olmanızı sağlar. Cam bölmeleri boyamak veya diğer grafikleri kesmek için kullanılabilen kendinden yapışkanlı şeffaf renkli folyo. Işık işaretleri, neon tabelalar ve reklam sektöründe bu folyolar çok kullanılmaktadır. Çok yaratıcı bir şekilde birçok güzel renkten oluşan geniş bir seçim yelpazesine sahiptir.

Folyo UV'ye dayanıklı ve şeffaf renklerdedir. Işıklı karakterler veya harfler için mükemmeldir. Cam yüzeylerde de kullanılır. Folyo, kesim alanlarında kullanılabilir, kesilebilir ve bir ısı tabancasıyla ısıtılarak biraz gerilebilir. Folyoyu birkaç katmana yerleştirmek ve böylece renk kartelasında bulunan renklerden başka tonlar ve renkler oluşturmak da mümkündür. Yaratıcılık neredeyse sonsuzdur. Yapıştırıcı şeffaftır, ancak tamamen cam berraklığında değildir. Transparan folyo, 5 yıla kadar hizmet ömrü ile kalıcı olarak yapışkanlıdır. Folyo, bir ısı tabancasıyla ısıtılarak çıkartılır.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Transparan Folyo şeffaf şekilde boyanmış, parlak, özel amaçlı film 5 yıla kadar bir performansa sahiptir. Yüksek kaliteli ışıklı tabelalar ve arkadan aydınlatmalı cam yüzeyleri süslemek için mükemmeldir. Materyal, üst üste bindirilebilen canlı ve şeffaf renkte mevcuttur. Diğer özellikleri şöyle sıralanabilir:

UV korumalı şeffaf PVC folyo,

Kısa ve orta vadeli, ışıklı tabela ve cam yüzey uygulamaları için ideal,

Solvent poliakrilat, kalıcı, şeffaf,

Kuru ve ıslak uygulamaya uygun,

5 yıl kullanım ömrü.

NERELERDE KULLANILIR?

Ofis camları,

Araç camları,

Mağaza camları, 

Duşakabin camları.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap