×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

DİSPLAY ÜRÜNLERİ

Display ürünler, Fuar, Seminer, Kongre, Tanıtım ve Reklam Stantları

Tüm stant ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz birbirinden farklı görsel açıdan zengin kurulumu ve taşıması kolay stantlarımız bulunmaktadır. Stantlarımızın ortak özelliği demonte, kolay taşınabilmesi ve kurulumlarının kısa bir süre içerisinde yapılabilmesidir. Stantların görsellerini değiştirerek farklı etkinliklerinizde de kullanabilirsiniz. Stantlarımızın fiyatları özel yapım stantlardan çok daha ekonomiktir.

Banner Tutucular

Banner tutucular müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gruplarımızdandır. Maliyet, hızlı kurulum, çabuk üretim ve taşıma kolaylığı tercih sebeplerindendir. Banner tutucu ürünlerimiz Alışveriş merkezlerinde, fuarlarda, seminer ve sergiler gibi alanlarda kullanılabilir. Büyük görsel alanları ile mesajlarınızı etkili bir şekilde iletmenize olanak sağlar.

Broşürlük & Föylükler

Ayaklı, masaüstü, duvar tipi broşürlük ve föylük modellerimiz ve bu modellere ait bir çok ölçü bulunmaktadır. En iyi kalitede üretilmiş olan broşürlük ve föylükler sayesinde broşürlerinizi en iyi şekilde sergileyip hedefine ulaşmasını sağlarsınız.

Alüminyum Poster, Afiş ve Reklam Çerçeveleri

Alüminyum çerçeve ürünlerimizde oldukça geniş bir ürün çeşidi bulunmaktadır, Alüminyum çerçevelerin önden kolay açılan alüminyum kapakları sayesinde görsel değişimi kolay ve uzun ömürlüdür, Çerçevelerin önünde bulunan PET ışık yansımalarını önler ve afişinizi korur, Tüm çerçeve ürünlerimiz kalite sertifikalıdır.

LED Aydınlatmalı Poster, Afiş ve Reklam Ürünleri

LED aydınlatmalı ürünlerimiz CE/UL ve PAT testlerinden geçmiştir ve ürünler kalite sertifikası ile birlikte gönderilir. Normal floresan aydınlatmasından %60 daha az enerji harcar. Standart poster ebatlarında modelleri mevcuttur, iç ve dış mekan kullanıma uygun modellerimizde bulunmaktadır.

Mesaj ve Bilgi Panoları

Yazılabilir zeminli, manyetik ve poster konulabilen modellerimiz ve bu modellerimizin birden çok ölçü seçeneği bulunmaktadır. Restoran, cafe, eğitim kurumları, ofis, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılabilir. Manyetik olanlar görselleri mıknatıs yardımı ile yazılabilir olan modeller ise tebeşir veya su bazlı tebeşir kalemi ile yazılabilir.

Kaldırım Panoları & Kapı Önü Reklam Panoları

Dış mekanda ürün, hizmet ve firmanızı tanıtabileceğiniz, etkili reklam panolarıdır. Alüminyum, ahşap ve plastik modelleri bulunmaktadır. Görsel değişimi kolaydır afiş ve posterlerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, Kaldırım panoları hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur. Modellerin ayrıca farklı ölçüleri de bulunmaktadır.

Menü ve Info Panoları

Menü ve info panoları, restoran, cafe, bar gibi mekanlarda menülük olarak, mağaza ve alışveriş merkezleri gibi mekanlarda bilgi ve yönlendirme panosu olarak kullanılabilen ürünlerdir. Menü ve afiş değişimleri kolaydır, Bir çok modelin afişi yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir. Ağır tabanları sağlam durmasını sağlar.

Poster ve Afiş Tutucular & Poster Askıları

Posterlerinizi asmak için ekonomik ve uzun ömürlü ürünlerdir, her modelin bir çok ölçüsü bulunmaktadır. Poster tutucuların en önemli özellikleri ise afişlerin çok hızlı bir şekilde değiştirilebilmesi ve alüminyum malzemeden üretildiğinden dolayı uzun ömürlü ve sağlam olmasıdır.

Ayaklı Poster ve Afiş Tutucular

Ayaklı poster ve afiş tutucular, mesajlarınızı iletmenizin ve afişlerinizi sergilemenizin en iyi ve etkili yollarından biridir, Bir çok modeli ve her modelin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Alüminyum çerçeveli, sürgülü, ve totem olarak farklı çeşitleri vardır.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap