×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

AKRİLİK BORULAR

Akrilik Boru

Akrilik çubuklar, katı silindirik içi boş akrilik parçalardır. Borular pek çok alanda ve çeşitli amaçlarla kullanılabilirler. Hafif ve oldukça dayanıklıdır bu sayede kolay kolay bükülme yaşamazlar. Aynı zamanda UV ışınlarına karşı direnç göstermektedirler. Akrilik/Pleksi borular ihtiyaca göre çeşitli renk ve boyutlarda bulunmaktadır. Akrilik borular, kırılmaya karşı dirençli olmalarını sağlayan bir dereceye kadar esnekliğe sahiptir ve serbestçe bükülmezler.

Akrilik Borular Ne İçin Kullanılır?

Akrilik borular birçok uygulaması vardır, ancak en çok işaret tutucular, kristal avizeler, çatı pencereleri, cam uygulamaları, model yapımı ve daha fazlası için kullanılırlar.

Akrilik Borular UV Dayanıklı mıdır?

Akrilik borular, katkı maddesi içermeyen doğal olarak UV ışınlarına dayanıklıdır. Bununla birlikte, UV ışınlarına uzun süre maruz kalma durumunda UV korumasının uzatılmasına yardımcı olmak için bazı üreticiler stabilizatörler ekleyecektir. UV malzemelerle zenginleştirilmiş bir boru kullanırken, onlara özenle davranarak uzun ömürlülüğünü korumaya dikkat edin.

Dökme Akrilik Borular Nelerdir?

Dökme akrilik borular, ekstrüde edilmiş benzerleri gibi hafiftir ve çeşitli renk ve kalınlıklarda mevcuttur. Ekstrüde akrilik borulara göre daha fazla termal stabilite, daha fazla optik netlik, daha iyi kimyasal direnç ve üstün işleme özellikleri sunarlar. Bu özelliklerinden dolayı, dökme akrilik borular akvaryumlar, modelleme amaçları ve gravür ve lazer uygulamaları için popüler bir seçimdir.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap