×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0
Ores

Pop-up Counter / 2 Moduls - 935 x 900 mm

6.657,82 TL
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : Masalar
Marka : Ores
Stok Kodu : POPC 2
Stok Adeti : 1

5000₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Pop-up Counter / 2 Moduls - 935 x 900 mm Baskı Hariç fiyatıdır.

Örümcek Masa Özellikleri

E6-EV1 standartlarında eloksallı alüminyum profillerden imal edilmiştir.
900 mm. toplam yüksekliği ile dikkat çekicidir.
Örümcek masa tasarımı ile hafif yapıdadır ve aletsiz kurulum sağlamaktadır.
Tekstil görseller ön veya yan panellere yerleştirilir. Dengeyi garantilemek için güçlendirilmiş ekstra sabitleyiciler ile stabil ve uzun ömürlüdür.
18 mm. kalınlığında siyah laminat sunta masa üstü tablası ve ekstra malzemelerinizi depolamak için iç raf mevcuttur.
Taşıma çantası ürüne dahildir.
Farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır.

Örümcek Masa

Örümcek Masa ürün ve promosyonlarınızın tanıtımını gerçekleştirmek için kullanılan bir üründür. Aynı zamanda, ziyaretçi ve müşterilerinizi bir alana yönlendirmek için de tercih edebilirsiniz. Örnekler ve demoların dağıtılması reklam kampayanızda yer kaplıyorsa katlanır masaya ihtiyacınız olacaktır.

Pop up olarak da bilinen örümcek masa, eloksal alüminyum kutu profillerden yapılmıştır. Hızlıca katlanıp açılır. Güçlendirilmiş plastik mekanizmalar sayesinde ekstra sabitliği garantiler.

Ürün tabanı ve tablanın yerleştiği üst alan oval şeklindedir. Ekstra alüminyum bantlar yerleştirilerek ürünün şekli sabitlenmektedir. Ardından tekstil görseller cırt bant ya da kanca ve halka ile çok kolay bir şekilde monte edilmektedir. 

Alternatif olarak ön ve yan panellerde PVC kullanılmaktadır. PVC panllerin üzerinde de görselinizi sergilemeniz mümkündür. Bu durumda tekstil grafik yerine PVC panellere görselini basmanız mümkündür.

Ürün, ahşaptan yapılmış siyah plaka iç raf içermektedir. Bu rafta görünmesini istemediğiniz eşyaları ya da yedek ürünler saklayabilirsiniz. Ürünün üst tablasında da ahşap kullanılmıştır. 

Örümcek Masa sayesinde tekstil görsellerinizi masanın yan ve ön panellerinde sergileyebilirsiniz. Alet gerektirmeden kurulur, toplanır ve hafif yapısıyla kolay taşınır. Boyutları ve tasarımı dikkat çekmesini sağlar.

Ürünün boyutlarını tablodan kontrol edebilirsiniz. Farklı talepleriniz için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Örümcek Masa Özellikleri Nelerdir?

Örümcek masa alüminyum kutu porfillerden yapılmaktadır. Katlanır yapısıyla kolay taşıma ve hızlı kurulum sağlar. Ürün tabanı ve üst tabla altında ekstra şekil sabitleyici bantlar vardır. Güçlendirilmiş plastik mekanizmalar ürün köşelerine takılarak sabitliği garantileyebilirsiniz.

Ürün panelleri tekstil görsel kullanımı için uygun olup aynı zamanda PVC paneller de yapılabilmektedir. PVC kullanımında görselinizi PVC paneller üzerine direk basmanız mümkündür.

Ürün rafı ve üst tablası ahşaptan yapılan siyah plakalardan oluşur.

Masa ölçüsü 1270×420 mm.dir. İki adet 320×910 mm. ölçüsünde yan panel bulunmaktadır. Ön panel ise 935×910 mm. ölçülerindedir.

Ürün eloksal alüminyum kutu çerçevelerden yapılmıştır. Eloksal özel bir yüzey kaplama işlemidir. Eloksal işlemi alüminyumun direncini arttırır ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Ürün hafiftir, kolaylıkla taşınabilir ve kumaş taşıma çantası beraberinde verilebilir. Monte için herhangi bir alet gerektirmez.

Örümcek Masa Ürününü Nasıl Kullanırım?

Örümcek Masa ürünü kullanımı pratik ve kolaydır. Katlı şekilde gönderilen örümcek masa açılıp plastik mekanizmalar tutturulmalıdır. Alüminyum bantlar üst ve alt tarafa şekil sabitlemek için yerleştirilmelidir. Ardından üst tabla ve raf takılarak kullanıma hazır olur. Tekstil grafiklerinizi ise kolaylıkla cırt bant veya kanca ve halka ile yerleştirebilirsiniz. PVC panelleri tercih ettiyseniz, görselinizi doğrudan paneller üzerine basmanız mümkündür.

Ürünle birlikte tarafınıza hem kurulum bilgisini hem de gerekli parçaları sağlamaktayız. Ürün birkaç dakika içinde hızlıca kurulmaktadır.

Örümcek Masa Nerelerde Kullanılır?

İç mekan ürünü olan pop up masa yaygın olarak fuar ürünü olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında örümcek masayı reklam kampanyalarınız, promosyonlarınız ve ürün demolarını dağıtmak için kullanabilirsiniz.

Firma amacı, sektörü ya da ürünler fark etmeksizin her türlü sektör tanıtımında kullanıma uygundur. Önemli olan sektörünüze uygun görsel malzemeleri kendinize uygun tasarlamanız ve seçmenizdir.

Birçok firma arasından öne çıkmak ve profesyonel sunumla markanızı temsil etmek için orijinal reklamcılık ürünlerine ihtiyaç bulunmaktadır. Örümcek masa oldukça dikkat çekici olduğu için bu ihtiyacınızı karşılar.Stok Kodu POPC 2
Barkod
EAN
KDV %20
Kategoriler Masalar
Markalar Ores
Etiketler Pop-up Counter / 2 Moduls - 935 x 900 mm

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap