×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 532 177 05 62
- 0

Menü Panosu Krom Bilgilendirme Panosu (A4)

5.695,59 TL
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : Bilgilendirme Panoları
Marka :
Stok Kodu : MBC 030021
Stok Adeti : 1

5000₺ üzeri Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Menü Panosu Krom Bilgilendirme Panosu (A3) 420 x 297 mm

Krom Bilgilendirme Panosu Özellikleri:

Sert krom kaplama E6-EV1 standartlarında önden açılır kapanır eloksallı alüminyum çerçeve profillerine sahiptir.
30 mm kalınlığında oval taban ile ekstra denge sağlamaktadır.
1000 mm. uzunluk ile göz seviyesindedir. (Çerçeve bu boya dahil değildir.)
A3 ve A4 çerçeve boyutu seçenekleri bulunmaktadır.
Poster koruyucu ve parlama önleyici PVC film ürüne dahildir.

Ürün Bilgisi
Krom Bilgilendirme Panosu

Krom Bilgilendirme Panosu ürünü, eloksal alüminyum profil üzerine krom kaplama yapılmasıyla üretilmiştir. Krom, görüntü ve dayanıklılık itibariyle işletmelerin tercih ettiği malzemeler arasındadır. Krom ayaklı bilgilendirme panosu menülerinizi, yönlendirme işaretlerinizi, uyarılarınızı ve diğer görsellerinizi paylaşmak için üretilmiş bir üründür. Bilgilendirme panosu ürününü aynı zamanda kampanyaları, marka ve logo adını, yön işaretlerini paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Oldukça ilgi çekici, dayanıklı ve estetik ayaklı pano aynı zamanda işletmenizin kurumsallığını ve profesyonelliğini gösterir. Müşteriler ya da ziyaretçiler aradığı bilgiye ne kadar çabuk ulaşırsa işletmelerden ve kurumlardan o kadar fazla memnun kalırlar. Bu nedenle bilgilendirme panosu kullanmak iyi bir reklamcılık ve pazarlama stratejisidir.

Krom Bilgilendirme Panosu A3 ve A4 görsel boyutlarına uygun seçeneklere sahiptir.

Krom Bilgilendirme Panosu Özellikleri Nelerdir?

Bilgilendirme Panosu seçerken hem ortama uyumlu hem estetik görünümlü hem de dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle eloksal alüminyum üzeri krom kaplama pano tasarladık. Eloksal özel bir yüzey kaplama işlemidir. Eloksal işlemi alüminyumun direncini arttırır ve dekoratif bir görünüm sağlar. Böylece eloksal, alüminyum panoyu ekstra dayanıklı ve dikkat çekici kılar.

Diğer yandan krom kaplama, yapılan işlemle ürün üzerinde bir tabaka oluşturur ve bu tabaka atmosferde korozyona uğramaz. Krom kaplama ısı ve aşınmalara karşı direnç oluşturur. Ürün yüzeyinin ekstra pürüzsüz hale gelmesini sağlar.

Krom pano 1000 mm. profil direğine sahiptir.  A3 ya da A4 çerçeve ölçüsüne göre ürünün toplam boyu değişmektedir. Bilgilendirme panosu çerçevesini, göz hizasıyla uyumu korumak için pano profiline 40 derece açıyla yerleştirilmiştir.

Ürün tabanı ise yerden 30 mm. kalınlıkta ve oldukça şıktır.  Taban, dengeyi sağlayacak tasarım ve ağırlığa sahiptir.

Krom Bilgilendirme Panosu Ürününü Nasıl Kullanırım?

Krom Bilgilendirme Panosu ürünü kullanımı pratik ve kolaydır. Demonte olarak gönderdiğimiz ana parçaların birbirine vidalanması ürünü kullanıma hazır kılar. Tarafınıza hem kurulum bilgisini hem de gerekli parçaları sağlamaktayız.

Bilgilendirme panosu Nerelerde Kullanılır?

Bilgilendirme panosu, restoran ve kafelerin mutlaka kullanması gereken ürünlerin başında gelir. Ancak ayaklı pano kullanımı bununla sınırlı değildir. Alışveriş merkezlerinde, çeşitli mağazalarda ve şirketlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ayaklı pano, içine yerleştireceğiniz görsellere göre kullanım alanını siz belirlersiniz. Fuarlarda firma adınızı sergileyebilir, yönlendirme işaretlerini ve diğer uyarıları içine yerleştirebilirsiniz. İşletme kampanyalarını, sektör fark etmeksizin kolaylıkla duyurabilirsiniz.

Krom Bilgilendirme Panosu:

Tanımı: Genellikle metal bir malzemeden yapılan, krom kaplama ile kaplanmış bilgilendirme panolarını ifade eder. Bu panolar genellikle dayanıklı, şık ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilir.
Kullanım Alanları: İşletmeler, ofis binaları, alışveriş merkezleri ve benzeri yerlerde bilgileri göstermek veya yönlendirmek için kullanılabilir.
Fiyatlar: Krom bilgilendirme panosu fiyatları, boyutları, kalitesi, tasarımı ve ek özelliklere göre değişkenlik gösterir. Özel tasarımlar veya özel işlemler fiyatı artırabilir.Stok Kodu MBC 030021
Barkod
EAN
KDV %20
Kategoriler Bilgilendirme Panoları
Markalar
Etiketler Menü Panosu Krom Bilgilendirme Panosu (A4)

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap