Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa Özellikleri

E6-EV1 standartlarında eloksallı alüminyum açılır kapanır çerçeve profilleri sayesinde hızlı ve kolay görsel sergileme olanağı sağlamaktadır. 700×205 mm ölçülerinde alınlıkla logo ya da marka adını sergileyebilirsiniz. 18 mm kalınlığında 750×440 mm. ölçülerinde laminat sunta masa üstü tablası, 594×841 mm. ölçülerinde ön panel ve 300×841 mm. ölçülerinde yan paneller ile geniş bir sergileme alanına sahiptir. Aynı zamanda ekstra eşyalarınızı depolamak için 3 mm. kalınlığında laminat iç rafı mevcuttur. Aletsiz kurulum ile kolay ve pratik kullanımı vardır. Kolay ve hasarsız taşıma için taşıma çantası ürüne dahildir.

 Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa

Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa Ürün Bilgisi

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa ürün ve promosyonlarınızın tanıtımını gerçekleştirmek için kullanılan bir üründür. Aynı zamanda, ziyaretçi ve müşterilerinizi bir alana yönlendirmek için de tercih edebilirsiniz. Örnekler ve demoların dağıtılması reklam kampayanızda yer kaplıyorsa katlanır masa ihtiyacınız olacaktır. Katlanır stand olarak da bilinen katlanır masa, taşınabilir ve alüminyum çerçevelidir. Bu nedenle katlanan özel yapısı ve pratikliğiyle size birçok alanda yardımcı olur. Ürünün alınlık olarak kullanılan çerçevesi, yukarıda marka adınızı ya da logonuzu sergilemeye imkan verir. Alınlık çerçevesi Velcro ile yapışır. Bunun yanı sıra, ürün profiline tanıtımlarınızı duyurabileceğiniz grafikleri yerleştirebilirsiniz. Ürün çerçeveleri eloksal alüminyumdan yapılmış olup oldukça sağlamdır. Aynı zamanda hafif ve taşınabilir olan promosyon masası aletsiz kurulum sağlar. Ürün, bir tane 3 mm. kalınlığında suntalam iç raf barındırmaktadır. Bu rafta görünmesini istemediğiniz eşyaları ya da yedek ürünler saklayabilirsiniz. Katlanır masa,foreks paneller üzerinde grafiklerinizin sergilenmesini sağlar. Alet gerektirmeden kurulur, toplanır ve hafif yapısıyla kolay taşınır. Boyutları ve tasarımı dikkat çekmesini sağlar.

 Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa Özellikleri Nelerdir?

Çerçeveli masa tasarımıyla dikkat çeker. 3 mm. suntalam iç raf sizin görünmez bir alan yaratır. 594×841 mm. ölçülerinde ön panel ve 300×841 mm. ölçülerinde yan paneller ile geniş bir sergileme alanına sahiptir. Foreks panellerin hem ön hem yan taraflarına grafiklerinizi yerleştirebilirsiniz. Üst tabla 18 mm. 750×440 mm. ölçülerinde laminat suntan olup eloksal alüminyum çerçevelerle oldukça dayanıklıdır. Eloksal özel bir yüzey kaplama işlemidir. Eloksal işlemi alüminyumun direncini arttırır ve dekoratif bir görünüm sağlar. Aynı zamanda ekstra eşyalarınızı depolamak için 3 mm. kalınlığında laminat iç rafı mevcuttur. Ürün hafiftir, kolaylıkla taşınabilir ve kumaş taşıma çantası beraberinde verilebilir. Monte için herhangi bir alet gerektirmez. Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa Ürününü Nasıl Kullanırım?

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa ürünü kullanımı pratik ve kolaydır. Demonte olarak gönderdiğimiz ana parçaların birleştirilmesi ürünü kullanıma hazır kılar Ürün aletsiz kurulur. Tüm parçalar kolaylıkla birbirine hiçbir alet olmadan geçmektedir. Tarafınıza hem kurulum bilgisini hem de gerekli parçaları sağlamaktayız.

Çerçeveli Açılır Kapanır Masa Nerelerde Kullanılır?

Açılır kapanır masa kullanım alanlarına dair bir sınırlandırma yoktur. İç mekan ürünü olan katlanır masa en çok örnekler ve ürün demolarını dağıtmak için kullanılmaktadır. Bunun dışında katlanır masayı reklam kampanyalarınız, promosyonlarınız ve fuarlarda da kullanabilirsiniz. Firma amacı ya da ürünler fark etmeksizin her türlü sektör tanıtımında kullanıma uygundur. Önemli olan sektörünüzün grafiği ya da eklemek istediğiniz diğer aksesuarlar için görsel malzemeleri kendinize uygun tasarlamanızdır. Birçok firma arasından öne çıkmak ve profesyonel sunumla markanızı temsil etmek için orijinal reklamcılık ürünlerine ihtiyaç bulunmaktadır. Tanıtım ürünlerine bir yenisini katmak için işlevsel, pratik ve taşınabilir katlanır masa avantajlı bir üründür.

Açılır Kapanır Çerçeveli Katlanır Masa Açıklama

MALZEME: Gümüş rengi (mat eloksal) alüminyum
18 mm. Suntalam Tabla ve Alüminyum eloksallı çerçeveler
ÜRÜN KODU TABLA BOYUTU (Y*X) ÖN FRAME (mm) YAN ÇERÇEVE (mm) ALINLIK ÇERÇEVE (mm)
Pano D DZ A1 PFH 750 x 440 (A1) 594 x 841 300 x 841 700 x 205