• Sublimasyon Beyaz Kupa Bardak 36'lı

Sublimasyon Beyaz Kupa Bardak 36'lı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: SUBBEYKUPABARDAK36-1997
  • 460,20TL

  • Vergiler Hariç: 390,00TL
  

Süblimasyon Beyaz Kupa Bardak 36'lı

İthal üründür
Sublimasyon baskıya uygundur
Seramik malzemeden imal edilmiştir.
9,5cm yüksekliğinde ve 8cm çapındadır.
Koli halinde almak isterseniz 36 adet tercih edebilirsiniz.

Ürünümüz sağlık sertifikalı ve porselen niteliğinde ithal kupa bardaktır.

 

   Renk değiştirebilen sihirli kupa bardak üzerine süblimasyon transfer baskı sistemi ile baskı uygulanır. Uygulama yapılırken standart düz beyaz kupaya baskı yaptığınız şekilde baskı yapılır. Herhangi bir ekstra donanım ya da farklı bir tüketim malzemesine ihtiyaç duymazsınız.

 

   Süblimasyon renk değiştiren kupa bardak koli içeriğinde 36 adet bulunur. Orijinal koli içerisinde kutusuz olarak, karton tepsilerde sevk edilmektedir. Bu süblimasyon sihirli kupa bardağa baskı yaparken , , veya nı kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası gereklidir.)

 

    Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda fark yaratacağınız baskı sonuçları elde edebilmek için ve ile baskılarınızı bir dan alabilirsiniz.

Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi